Studia Podyplomowe – Zarządzanie kompetencjami społecznymi w biznesie

ADMINISTRACJA STUDIÓW

mgr Anna Kulpa, e-mail: akulpa@agh.edu.pl, tel.: +48 12 617 4383

Opis studiów

Studia podyplomowe oferują holistyczne podejście do kompetencji miękkich, związanych z komunikowaniem i budową swojej kariery, umożliwiając rozwój zawodowy, menedżerski i osobisty wszystkim uczestnikom kierunku niezależnie czy są oni pracownikami czy pracodawcami, czy działają w korporacji czy firmach sektora MŚP, czy też prowadzą własny biznes. Program obejmuje łączące sięi wynikające z siebie kompetencje osadzone w kontekście zawodowym oraz szereg narzędzi przydatnych w praktyce, w wielu sytuacjach zawodowych i poza zawodowych.

DO KOGO KIERUJEMY STUDIA?

Studia adresowane są do osób, które w pracy zawodowej wchodzą lub zamierzają wchodzić w częste interakcje społeczne tak z klientami jak i pracownikami firmy różnych szczebli (HR, kadra zarządzająca, menedżerowie, specjaliści). Ich skuteczność wymaga umiejętności nawiązywania kontaktów międzyludzkich, efektywnej komunikacji i biegłości w rozwiązywaniu problemów i konfliktów. Dedykowane są osobom, których zawód oraz pozycja profesjonalna – obecna lub przyszła – wymaga tzw. kompetencji miękkich. Cecha ta jest szczególnie ważna w zmieniającym się otoczeniu biznesowym oraz w pracy w środowisku międzykulturowym.
W szczególności oferujemy studia osobom, które:

Po ukończeniu studiów podyplomowych „Zarządzanie kompetencjami społecznymi w biznesie” absolwenci i absolwentki będą przygotowani do podejmowania wyzwań na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych. Nabyte kompetencje sprawią, że będą skutecznie współpracować z różnymi grupami ludzi, budować trwałe relacje oraz przyczyniać się do rozwoju organizacji.

DLACZEGO WARTO

Dzięki naszym studiom:

* jedna godzina dydaktyczna to 45 minut

CO NAJWAŻNIEJSZE: otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie – wiodącej polskiej uczelni, mającej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu kształcenia podyplomowego.

PROGRAM STUDIÓW

Program studiów obejmuje 12 przedmiotów w ramach modułów specjalistycznych, głównie o charakterze warsztatowym. Szczegóły ramowego programu.

KADRA

Kadrę studiów stanowią w całości praktycy biznesu, na co dzień w nim działający. Są wśród nich międzynarodowi certyfikowani trenerzy szkoleniowi, na co dzień szkolący w firmach i korporacjach.

ZASADY UKOŃCZENIA STUDIÓW

Zaliczenie modułów odbywa się poprzez wykonanie praktycznego zadania (np. wystąpienie publiczne, udział w negocjacjach, zadanie związane z obsługą klienta itp.). Wymagana jest min. 80% obecność na zajęciach.

CZAS TRWANIA STUDIÓW

2 semestry (X 2024 – VI 2025)
Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu: w soboty i niedziele

Termin zgłoszeń:
21.06.2024 do 30.09.2024 lub wyczerpania limitu miejsc

Wymagane dokumenty:

Po złożeniu powyższych dokumentów dokonywana jest rezerwacja miejsca na studiach. O ostatecznym zapisie decyduje kolejność wpłat (dane do przelewu przekazywane są osobom, które złożyły wymagane dokumenty rejestracyjne).

TRYB ZGŁOSZEŃ

Zgłoszenia przyjmowane są przy pomocy systemu Internetowej Rekrutacji kandydatów IRK. Aby zaaplikować KLIKNIJ TUTAJ.
Liczba miejsc: 35

Uwaga! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat na konto (dane do przelewu przekazywane są osobom, które złożyły wymagane dokumenty rejestracyjne w systemie IRK).

OPŁATY

6 500 zł za całość studiów (płatność możliwa w dwóch ratach: 3 500 zł/semestr pierwszy; 3 000 zł/semestr drugi)

INFORMACJE DODATKOWE

Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnym budynku C-7 AGH, dobrze skomunikowanym, ul. Czarnowiejska 36, Kraków