Tablica ogłoszeń

Wiadomości wydziałowe

Uwaga w celu poprawnego działania tablicy ogłoszeń prosimy o wyłączenie AddBlockera. Instrukcja

STUDENCI KULTUROZNAWSTWA

Jacek Dębicki

2018-02-18 11:20

Mój dyżur w bieżącym tygodniu będzie miał miejsce w czwartek (22.02.2018) w godz. 10.30-11.30. Zapraszam.
Jacek Dębicki

Dyzur

Katarzyna Leszczyńska

2018-02-18 06:22

Szanowni Państwo,

mój najbliższy dyżur bedzie we wtorek, 20 lutego o 12.00-13.00 w p. 208.

Zapraszam,

pozdrawiam,

KL

Dyżury

Leszek Porębski

2018-02-18 02:39

Szanowni Państwo,

Przypominam, że w czasie przerwy międzysemestralnej (19-25 lutego) nie będzie dyżurów. Zapraszam w kolejnym tygodniu, według nowego harmonogramu (który pojawi się na stronie wydziału w najbliższych dniach).

Pozdrawiam

Leszek Porębski

JM — Silva rerum

Janusz Mucha

2018-02-16 08:28

Szanowni Państwo,

W tygodniu 19-23 lutego zapraszam Państwa na poniedziałek 12:00-13:00 i na czwartek 14:30-15:30.

Dyżury w semestrze letnim zostaną ogłoszone wkrótce.

Nowy semestr zaczyna się w poniedziałek 26 lutego. Moje syllabusy zostały już, zgodnie z rozporządzeniami władz AGH, ogłoszone, a PT Starościny roześlą Państwu Studentom ich inną technicznie postać pod koniec nadchodzącego tygodnia. Zajęcia zaczynam w pierwszym dniu semestru.

Przyjemnych ferii życzę,

Janusz Mucha

Uzupełniająca tura zapisów

Anna Kulpa

2018-02-16 06:35

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że w poniedziałek 19 lutego o 12:00 pod adresem https://plan.agh.edu.pl/ rozpoczyna się uzupełniająca tura zapisów na przedmioty obieralne. Potrwa ona do odwołania. Pozwali ona zmienić / dodać zapis na przedmiocie obieralnym, ale także zmienić grupę ćwiczeniową i laboratoryjną na przedmiotach obowiązkowych (w obrębie limitów i bez powodowania kolizji w harmonogramie). Tura ta jest interaktywna – po przesłaniu zmiany, student od razu otrzymuje jej potwierdzenie lub informację, że nie jest możliwa.

W poniedziałek będą także na w/w stronie dostępne wyniki zapisów, dostaną Państwo maila z aplikacji (proszę sprawdzić folder antyspam).

Proszę o zwrócenie uwagi, że osoby, które zgłaszały się na „oblegany” przedmiot i nie podały alternatywy, mogą zostać zapisane na przedmiot równoważny pod względem ECTS. Tura uzupełniająca będzie dawać możliwość korekty, ale liczy się kolejność zgłoszeń.
Szczegóły na stronie: http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/index.php/wh/studia-stacjonarne/s-letni-2017-2018/fakultety-i-seminaria.

Pozdrawiam,
Anna Kulpa

Świadczenia pomocy materialnej w semestrze letnim

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

2018-02-16 02:04

Szanowni Państwo,

Zapraszam do zapoznania się z pismem Pani Rektor prof. Anny Siwik, dotyczącym świadczeń pomocy materialnej w semestrze letnim.

Pismo_semestr letni

Jak wynika z pisma, wysokość stypendiów pozostaje na dotychczasowym poziomie, a za lipiec br. zostanie wypłacone 10-te stypendium.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodowska-Łoziak

Dyżur 16.02

Wacław Branicki

2018-02-15 02:53

Szanowni Państwo,

Mój dyżur z dnia 15.02 został przeniesiony na piątek 16.02 od godziny 11.00 do 12.00.

Łączę wyrazy szacunku

Wacław Branicki

Wpis na semestr letni, deficyty, opłaty …

Jolanta Gapys

2018-02-15 02:31

Szanowni Państwo

Bardzo proszę o sprawdzenie czy wszystkie oceny zostały wprowadzone przez wykładowców do WU. Jeśli nie to proszę przypomnieć się prowadzącym, aby je uzupełnili. Oceny powinny się pojawić najpóźniej do 19 lutego.

Jeśli ktoś nie zaliczył jakiegoś przedmiotu, zajęć z WFu czy SJO to musi złożyć podanie o wpis z deficytem na kolejny semestr (wzór jest na stronie wydziału).

Wszelkie podania muszą być złożone przed rozpoczęciem się semestru tj. do 22 lutego: o reaktywacje, wpis z deficytem, o IPS, urlop do Pani Prodziekan dr A. Małeckiej, ws. finansowych do Pani Dziekan prof. B. Gąciarz.

Opłata za przedmiot powtarzany w sem. letnim będzie wprowadzona po wpisaniu Państwa na sem. letni w WU. Bardzo prosimy o kontakt mailowy z dziekanatem osób, które miały w poprzednich semestrach wyznaczony przedmiot do realizacji w tym semestrze letnim 2017/18.

Opłaty należy wnosić najpóźniej do 15 marca na indywidualne subkonta (które pojawią się po wprowadzeniu ich przez nas do WU).

Konferencja „Nowe technologie w teatrze”

Radosław Tyrała

2018-02-12 07:56

Na prośbę Pani Dziekan dr Ewy Migaczewskiej przesyłam informację na temat konferencji, która może zainteresować Państwa studentów/tki.

 

Dyżury Prodziekan dr Anny Małeckiej

Jolanta Gapys

2018-02-08 08:08

Szanowni Państwo,

Pani Prodziekan odwołuje dyżury między 12 a 16 lutym i wyznacza je na kolejny tydzień tj. 22 lutego o godz. 14.00 i 23 lutego o godz. 13.00

za utrudnienia przepraszamy

Konta e-mail w domenie AGH

Anna Kulpa

2018-01-31 10:41

Szanowni Państwo studenci 2 roku Informatyki społecznej,

Uprzejmie proszę tych z Państwa, którzy nie założyli jeszcze konta pocztowego w domenie AGH, o założenie go najpóźniej do 19 lutego 2018r. Jest to związane z tym, że jeden z przedmiotów obowiązkowych w semestrze letnim będzie prowadzony w sali komputerowej Uczelnianego Centrum Informatyki i potrzebować będą Państwo konta na serwerze MOPS, które operatorzy UCI stworzą w powiązaniu z kontem pocztowym. Więcej na https://www.uci.agh.edu.pl/laboratoria-uci/mops/faq/

Konta pocztowe można założyć zdalnie po wypełnieniu formularza na stronie https://panel.agh.edu.pl/newuser/newuser.php

Pozdrawiam,

Anna Kulpa

Potrzeba dodania alternatywy – zapisy

Anna Kulpa

2018-01-26 10:32

Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że osoby, które przesłały zgłoszenia bez alternatywy, mogą pozostać bez zapisu. Dotyczy to zarówno proseminariów, jak i fakultetów oraz przedmiotów obieralnych dedykowanych dla poszczególnych roczników. Jedynie rezerwacja miejsca zgłoszona przez promotora, gwarantuje zapis na proseminarium przy zgłoszeniu bez alternatywy.

Serdecznie radzę skorygować zgłoszenia i dodać alternatywy. Opcja ta jest aktywna do poniedziałku 29 stycznia do 12:00 po zalogowaniu na https://plan.agh.edu.pl/. Żeby dodać alternatywę, należy wybrać przycisk „+” w wierszu z nazwą przedmiotu, na którym zależy studentowi najbardziej. Kolejną alternatywę wskazać analogicznie – po wybraniu przycisku „+” w wierszy z nazwą pierwszej alternatywy. Interfejs jest inny niż w poprzednich wersjach UniTime, gdzie alternatywy dodawano w kolumnach, z uwagi na lepszą skalowalność strony w przeglądarkach w urządzeniach mobilnych.

Dolne pole interfejsu zostało zdezaktywowane, ponieważ część z Państwa wpisywała tam przedmioty, a pole to nie pozwala zidentyfikować do którego przedmiotu wskazano alternatywę, dlatego student mógłby skończyć z zapisem niezgodnym z programem studiów (za mało lub za dużo ECTS).

Pozdrawiam,
Anna Kulpa

Zapisy na proseminaria magisterskie i inne przedmioty obieralne

Anna Kulpa

2018-01-23 08:00

Szanowni Państwo,

Na stronie http://sprawdz.plan.agh.edu.pl/index.php/wh/studia-stacjonarne/s-letni-2017-2018/fakultety-i-seminaria znajdą Państwo informacje dot. zapisów na proseminaria magisterskie i inne przedmioty obieralne. W chwili publikacji tego ogłoszenia, nie wszystkie linki do sylabusów zamieszczone na w/w stronie są aktywne.

Zasadnicza statyczna tura zapisów będzie miała miejsce od czwartku 25 stycznia 2018 od godz. 8:30 do poniedziałku 29 stycznia 2018 do godz. 12:00 pod adresem https://plan.agh.edu.pl. W pierwszej turze nie liczy się kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam,
Anna Kulpa

Stypendium z Funduszu im. Staszica w semestrze letnim

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

2018-01-23 10:12

Szanowni Państwo pobierający stypendium z Funduszu im. Staszica,

Przypominam, że jeśli chcą Państwo nadal otrzymywać stypendium w semestrze letnim, należy złożyć w Dziekanacie sprawozdanie z postępów w kształceniu oraz informację o dodatkowych osiągnięciach. Wzór takiego sprawozdania znajdą Państwo poniżej:

sprawozdanie_Staszic

Osoby, które nie złożą takiego sprawozdania, nie będą miały wypłacanego stypendium  w letnim semestrze. Dlatego bardzo proszę, aby składali Państwo sprawozdania jak najszybciej, jak tylko będą Państwo mieli uzupełnione wszystkie wpisy w systemie Wirtualny Dziekanat. Ostatecznym terminem składania sprawozdań w Dziekanacie jest 12 marca 2018r. (do 15 marca Wydział musi je przekazać do Działu Spraw Studenckich).

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

 

Świadczenia pomocy materialnej dla studentów w semestrze letnim

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

2018-01-17 02:12

Szanowni Państwo,

Zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi świadczeń pomocy materialnej dla studentów w semestrze letnim: Składanie wniosków semestr letni 17-18

Istotne dokumenty są do pobrania na naszej stronie wydziałowej w zakładce Studia-Pomoc socjalna.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt: loziakk@agh.edu.pl, tel. (12)617-43-90.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak

Zaproszenie na kurs intensywny „The Liberal Order in Crisis: Authoritarian, Radical, and Populist Challenges to Democracy in Europe” do Niemiec.

Artur Cybulski

2018-01-04 07:55

> Where?    European University Viadrina (Frankfurt/Oder, Germany)
> When?      May 30  – July 13, 2018 (6 weeks)
> Who?        undergraduate students in European Studies, Global Studies, History, Social Studies, Cultural Studies, Business Administration & Economics
> Deadline   for the online application at the Viadrina: March 13, 2018

> The participation fee of 1970,00€ includes accommodation in single self-study bedrooms, 2 courses, lunch on weekdays, cultural visits, social events, access to university facilities (library, computer and study rooms), public transportation within Frankfurt (Oder), official certificate & transcript of records, transactions costs and taxes.

> * Tuition waived for students from partner institutions (-> jesteśmy partnerską instytucją)
> * Students can choose from 8 courses, which are held in English, syllabi available on our website, each worth 6 ECTS.

> More information on our website: www.europa-uni.de/summer-program18<https://www.europa-uni.de/de/internationales/Students/Summer-Schools/The-Liberal-Order-In-Crisis/index.html>

Test plasujący – języki obce – 1 rok 1 stopień

Anna Kulpa

2017-11-16 08:38

Szanowni Państwo Studenci I roku studiów stacjonarnych I stopnia podejmujący naukę języków obcych w SJO AGH w semestrze letnim 2017/2018

Szczegółowe informacje nt. lektoratów języków obcych są już zamieszczone na stronie www.sjo.agh.edu.pl
Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami i zastosowanie się do opisanych tam procedur. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie wyznaczonych terminów oraz niezawodne pojawienie się na teście plasującym.

Terminy testu plasującego:
29.11.2017 8:00-9:15 Aula Centrum Dydaktyki U-2 Reymonta 7 – Informatyka społeczna (bez gr. lab. 3)
05.12.2017 8:00-9:15 Aula Centrum Dydaktyki U-2 Reymonta 7 – Kulturoznawstwo, Socjologia, Informatyka społeczna tylko gr. lab. 3

Terminy zostały umieszczone w indywidualnych harmonogramach w aplikacji UniTime.

Z poważaniem,

Dorota Skrynicka-Knapczyk

Dyżury

Łukasz Trzciński

2017-06-25 10:57

Szanowni Państwo!

W dniu 26 czerwca będę na dyżurze od godziny 14.00 do 15.00. Jutro ogłoszę termin wtorkowy.

Łukasz Trzciński