Kontakt

Odezwij się do nas

Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica
Wydział Humanistyczny

30-071 Kraków,
ul. Gramatyka 8a

Pracownicy naukowo-dydaktyczni - przejdź do zakładki http://wh.agh.edu.pl/pracownicy/

Biuro dziekana pok. 6

Agnieszka Oleniacz tel. 12 617 43 80 aoleniacz@agh.edu.pl, wh@agh.edu.pl

Centum Obsługi Płatnych Form Kształcenia pok. 25 (obsługa administracyjna st. podyplomowych i kursów)

Katarzyna Chromik-Myśliwiec  tel. 12 617 42 51 chromik@agh.edu.pl


Dyrektor Administracyjny pok. 3

Anna Kulpa tel. 12 617 43 83 akulpa@agh.edu.pl

Dziekanat  pok. 23

tel. 12 617 43 90
Jolanta Gapys   jgapys@agh.edu.pl
Katarzyna Włodkowska-Łoziak  loziakk@agh.edu.pl
Katarzyna Piwowar kpiwowar@agh.edu.pl

Godziny pracy dziekanatu:

  • pon 11.30 – 14.30

  • wt. 9.00 – 12.00

  • śr. 11.30 – 14.30

  • czw. 9.00 – 12.00

  • pt. – nieczynny





Zespół Organizacyjno-Informatyczna

Artur Cybulski pok. 423 tel. 12 617 43 71 cybulski@agh.edu.pl

Magdalena Żmudzka pok. 24 tel. 12 617 43 95 magdalena.zmudzka@agh.edu.pl

Zespół Obsługi Badań Naukowych pok. 22


tel. 12 617 43 85

Katarzyna Janowska  kraczka@agh.edu.pl

Bożena Niedbała bniedb@agh.edu.pl

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

obsługa kandydatów w Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej ul. Reymonta 7

tel. 12 617 36 84 (czynny przez cały rok pon-pt 9:00-15:00)
wkr-wh@agh.edu.pl