Kontakt

Odezwij się do nas

Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica
Wydział Humanistyczny

30-071 Kraków,
ul. Gramatyka 8a

Pracownicy naukowo-dydaktyczni - przejdź do zakładki http://wh.agh.edu.pl/pracownicy/

Biuro dziekana pok. 6

Agnieszka Oleniacz tel. 12 617 43 80 aoleniacz@agh.edu.pl, wh@agh.edu.pl

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna

obsługa kandydatów w Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej ul. Reymonta 7

tel. 12 617 36 84 (czynny przez cały rok pon-pt 9:00-15:00)
wkr-wh@agh.edu.pl

Centum Obsługi Płatnych Form Kształcenia pok. 25 (obsługa administracyjna st. podyplomowych i kursów)

Katarzyna Chromik-Myśliwiec  tel. 12 617 42 51 chromik@agh.edu.pl
Aneta Nosal tel. 12 617 42 51 anosal@agh.edu.pl
Paulina Walotek tel. 12 617 43 57 pwalotek@agh.edu.pl

Dyrektor Administracyjny pok. 3

Anna Kulpa tel. 12 617 43 83 akulpa@agh.edu.pl

Dziekanat  pok. 23

tel. 12 617 43 90
Jolanta Gapys   jgapys@agh.edu.pl
Katarzyna Włodkowska-Łoziak  loziakk@agh.edu.pl
Katarzyna Piwowar kpiwowar@agh.edu.pl

Godziny pracy dziekanatu:

Z uwagi na sytuację epidemiczną, regularne dyżury Dziekanatu dla studentów są zawieszone. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W ważnych sprawach wymagających kontaktu osobistego prosimy o umawianie się mailowo lub telefonicznie na konkretny dzień i godzinę pomiędzy 9 a 12.

Zespół Informatyczny pok. 109

tel. 12 12 617 42 58
Piotr Kowalski  pkowalski@agh.edu.pl

Zespół Obsługi Badań Naukowych pok. 22

tel. 12 617 43 85
Katarzyna Janowska  kraczka@agh.edu.pl
Bożena Niedbała bniedb@agh.edu.pl