XIV Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach XIV Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach.

W dniach 17-21 kwietnia Wydział Humanistyczny we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Krakowie organizuje wydarzenia w ramach tegorocznej XIV edycji Tygodnia Ekonomii Społecznej.
Program wydarzeń na Wydziale Humanistycznym dedykowany jest uczelni AGH oraz zainteresowanym ze wszystkich małopolskich uczelni.

Edukujemy, ale także kształtujemy wrażliwość społeczną – mówi Wicemarszałek Łukasz Smółka – pokazujemy młodym ludziom, że ekonomia społeczna to tworzenie możliwości do godnego życia dla wielu Małopolan.

Program wydarzeń na Wydziale Humanistycznym
18.04 Wizyta studyjna w Laboratorium EduVRLab AGH
20.04 Spotkanie „Pod żaglami Empatii. Sail Training osób z niepełnosprawnościami”
21.04 Prezentacja dostępności dla osób z niepełnosprawnościami Muzeum XX. Czartoryskich – oddziału MNK

Zachęcamy do uczestnictwa w bogatym i różnorodnym programie XIV Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach. Szczegółowy program do pobrania poniżej, a aktualne informacje można śledzić na profilu Fb: Małopolska Ekonomia Społeczna.

Szczegółowy program XIV Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach.