pl Aa

Zaproszenie do Wolontariatu podczas Open Eyes Economy Summit

To już szósty raz zapraszamy Was na święto ekonomii wartości – niesamowite wydarzenie, tworzone z pasji i chęci dzielenia się z Wami wartościami, które powinny kierować współczesnym światem.
W dniach 16-17 listopada 2021 odbędzie się VI Kongres Open Eyes Economy Summit, po raz drugi w formule hybrydowej. Zapraszamy Was do Centrum Kongresowego ICE Kraków, ale także na platformę online https://live.oees.pl.
Podczas tegorocznej edycji Kongresu Open Eyes Economy Summit koncentrujemy swoją uwagę na zagadnieniu relacji międzypokoleniowych – różnice pogłębiają się wraz z globalnym wzrostem gospodarczym, senioryzacją społeczeństwa i przyspieszającym postępem technologicznym.

Aktualnie szukamy bohaterów – Wolontariuszy, którzy chcą zorganizować to niezwykłe wydarzenie razem z nami. Podczas każdej z pięciu edycji Open Eyes Economy Summit nasi Wolontariusze udowodnili nam jak wielką są siłą i pokazali co to znaczy pracować w zgranym zespole. W ogromnej mierze to dzięki nim OEES był tak udanym przedsięwzięciem. Liczymy na to, że i w tym roku zechcecie nas wesprzeć i razem z nami współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie!
Dlatego, jeśli chcecie:

  • Przeżyć razem z nami niesamowitę przygodę;
  • Być częścią międzynarodowego wydarzenia;
  • Działać i dzielić się swoją pasją,

To już najwyższy czas, by zgłosić się jako wolontariusz i zaangażować się w tworzenie OEES!
Wszystkich zainteresowanych zaangażowaniem w Kongres w roli Wolontariusza prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: wolontariat@oees.pl
Osoby zainteresowane otrzymają szczegółowe informacje.

Zapraszamy!