Trzecie spotkanie studentów WH ze studentami PPUT w ramach dwustronnej współpracy

W dniach 24-31.05.2010 na naszym Wydziale gościła grupa studentów z Przyazowskiego Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Mariupolu na Ukrainie. Było to trzecie spotkanie studentów WH ze studentami PPUT w ramach dwustronnej współpracy. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Media w działaniu”. W czasie tygodnia spędzonego w Krakowie 10 ukraińskich studentów brało udział w wykładach o tematyce nowych mediów i rynku medialnego w Polsce i Europie. Wykłady uzupełnione były spotkaniami z przedstawicielami akademickich stacji radiowych i gazet. W programie pobytu naszych gości nie zabrakło również aspektu turystycznego –  mieli oni okazję zwiedzić zabytki Krakowa i okolic.