pl Aa

Testowanie aplikacji VR z EduVR Lab WH AGH oraz Instytutem Rzeczywistości Wirtualnej

Drodzy Studenci!

Edu VR Lab WH AGH dzięki współpracy z Instytutem Wirtualnej Rzeczywistości,  specjalistami w dziedzinie wykorzystania technologii VR w biznesie  i rozrywce, może zaoferować Wam udział w unikatowym projekcie.

Podczas cyklicznych spotkań, organizowanych na terenie naszego Wydziału, będziecie mieli możliwość przetestowania najnowszych  przedpremierowych produkcji VR.  Co więcej – w Wasze ręce oddamy również tytuły będące w trakcie  developmentu, dzięki czemu weźmiecie udział w faktycznej fazie testów,  a Wasze spostrzeżenia i uwagi będą mogły wpłynąć na ostateczny wygląd tych produkcji.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już 24 marca 2022 (czwartek) w godzinach 18:00 – 20.00 na Wydziale Humanistycznym AGH, ul. Gramatyka 8a. W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w testowaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://forms.office.com/r/w946jrYWBv

Podczas spotkania będą testowane dwie przedpremierowe produkcje VR, będące w trakcie produkcji:
Timberman VR – https://store.steampowered.com/app/1887260/Timberman_VR/
oraz

Tank Mechanic Simulator VR – https://store.steampowered.com/app/1463010/Tank_Mechanic_Simulator_VR/

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

W trakcie spotkania obowiązują: dystans, maseczki oraz dezynfekcja. Zapraszamy studentów WH wszystkich lat i kierunków zainteresowanych VR i grami oraz posiadającymi doświadczenie gracza/użytkownika w środowisku VR.

W razie pytań prosimy o kontakt: ptaszek@agh.edu.pl lub dagal@agh.edu.pl

Do zobaczenia!

Damian Gałuszka

Grzegorz Ptaszek

EduVR Lab WH AGH