Gala i Bal z okazji 15-lecia Wydziału Humanistycznego

Dnia 21.05 odbyły się uroczyste Gala i Bal z okazji 15-lecia Wydziału Humanistycznego. Galę uświetnił koncert Orkiestry Reprezentacyjnej AGH. Podczas Gali ogłoszono też wyniki plebiscytu wykładowców WH AGH. W kategorii „pasjonat przedmiotu” wygrała dr Katarzyna Leszczyńska. W kategorii „modowy dyktator” wygrała prof. Katarzyna Skowronek. W kategorii „mistrz ciętej riposty” wygrał dr Tomasz Masłyk. W kategorii „bratnia dusza” wygrała dr Ewa Migaczewska. W kategorii „człowiek-Wikipedia” wygrał prof. Zbigniew Pasek. W kategorii „wydziałowy autorytet” wygrała prof. Anna Siwik. W kategorii „entuzjasta technologii” wygrał mgr Jarosław Królewski. W kategorii „mistrz charyzmy” wygrał prof. Ignacy S. Fiut. W kategorii „wydziałowy gawędziarz” wygrał dr Wiesław Kurpiewski. W kategorii „przyjaciel studentów” wygrał mgr Maciej Myśliwiec.