Wydarzenia wydziałowe

Spotkanie autorskie na temat nowej książki prof. Tadeusza Gadacza

Biblioteka Główna AGH zaprasza na spotkanie autorskie profesorów Tadeusza Gadacza i Wojciecha Sadego, promujące ich nową książkę „Krótka historia filozofii współczesnej”, które odbędzie się 22 marca o 17.00 (w Czytelni Głównej) .
Spotkanie poprowadzi dr Piotr Marciszuk.
O autorach:
🔹 Prof. Tadeusz Gadacz – filozof i religioznawca specjalizujący się w filozofii człowieka, wykładowca akademicki, tłumacz, profesor nauk humanistycznych,. Od 2017 roku związany z Wydziałem Humanistycznym AGH .
🔹 Prof. Wojciech Sady – filozof nauki, historyk idei, profesor nauk humanistycznych, związany z Instytutem Filozofii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przetłumaczył m.in. prace Bertranda Russella, Ludwiga Wittgensteina, i Jiddu Krishnamurtiego.
Po spotkaniu będzie można nabyć książkę “Krótka historia filozofii współczesnej” oraz inne książki Wydawnictwo Piotra Marciszuka Stentor.