Wydarzenia wydziałowe

Zapraszamy do udziału w Sekcji Humanistycznej 61. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH!

W najbliższy czwartek, 3 grudnia, o godzinie 9.30 rozpocznie się Sekcja Humanistyczna 61. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Tegoroczna edycja Konferencji odbywa się w formule on-line. W trakcie Sekcji Humanistycznej czeka na nas 6 interesujących referatów.

W programie konferencji przewidziano dwie sekcje pytań do prelegentek/ów oraz głosowanie publiczności na najlepszy referat. Najlepsze wystąpienia zostaną także nagrodzone przez konferencyjne Jury.

Wstęp dla słuchaczy jest wolny. Wystarczy dołączyć do spotkania za pośrednictwem MS Teams (w przeglądarce lub aplikacji).

Link do obrad on-line: www.bit.ly/Humanistyczna

Lista referatów w sekcji: www.bit.ly/referatyHumanistyczna

Program 61. KSKNPG AGH: http://www.knpg.agh.edu.pl/?page_id=114

Referaty_Sekcji_Humanistycznej_61_KSKNPG_AGH