Dnia 24.03 Koło Naukowe Studentów Socjologii WH AGH zorganizowało debatę poświęconą ostatnim przełomowym wydarzeniom na Ukrainie pod znaczącym tytułem „Majdan i co dalej?”. W roli prelegentów wystąpili pracownicy naszego Wydziału: prof. Bohdan Yuskiv, prof. Dariusz Wojakowski, mgr Maciej Myśliwiec, oraz nasi studenci. Debata pozwoliła na swobodną wymianę zdań między wykładowcami i studentami, dzięki czemu każdy zyskał nowe, bogatsze spojrzenie na całą kwestię, nie opierające się wyłącznie na wyjaśnieniach oferowanych przez masowe media.