Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się w dniu 12 października 2021 r., o godzinie 9.00, w auli AGH (budynek A0, I p.).

Program uroczystości:
• Otwarcie uroczystości.
• Wystąpienie Prorektora ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciecha Łużnego.
• Wystąpienie Dziekan Wydziału Humanistycznego, dr hab. Barbary Gąciarz, prof. AGH.
• Uroczysta immatrykulacja studentów.
• Wystąpienie Przedstawicielki WRSS p. Małgorzaty Mikosz.
• Wykład inauguracyjny dr hab. Jowity Guji, prof. AGH zatytułowany „Po co filozofom gogle VR? I vice versa…”.

Ze względu na obowiązujące nadal obostrzenia w inauguracji będą bezpośrednio uczestniczyć przedstawiciele studentów pierwszych lat wszystkich naszych kierunków studiów.
Pozostałych studentów pierwszego roku, studentów starszych lat oraz doktorantów, zapraszamy do śledzenia on-line transmisji z uroczystości. Link do transmisji zostanie zamieszczony na stronie internetowej Wydziału (www.wh.agh.edu.pl).

Link do transmisji on-line.