Trwa nabór na wymianę w programie Erasmus+

Uwaga Studenci zainteresowani udziałem w programie międzynarodowej wymiany Erasmus+!
W tym roku wyjątkowo rekrutacja dotyczy wyłącznie wyjazdów na semestr zimowy. Rekrutacja na semestr letni odbędzie się jesienią.

Zgłoszenia można składać do końca marca mailowo na adres agbaran@agh.edu.pl.

Szczegółowe informacje nt. procedury i uczelni partnerskich znajdują się na stronie Wydziału Humanistycznego, zakładka STUDENT -> ERASMUS+. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tam informacjami oraz tymi na stronie Działu Współpracy z Zagranicą (DWZ) AGH tutaj.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dr Joanną Pyrkosz-Pacyna (Koordynatorka programu na WH) lub p. Agnieszką Baran (Dziekanat). 12 marca DWZ przeprowadzi spotkanie informacyjne nt. programu Erasmus+. Niebawem pojawią się szczegóły tego wydarzenia.