Testy aplikacji VR na WH

Drodzy Studenci!

Dzięki współpracy z Instytutem Wirtualnej Rzeczywistości,  specjalistami w dziedzinie wykorzystania technologii VR w biznesie  i rozrywce, możemy zaoferować Wam udział w unikatowym projekcie.

Zapraszamy na drugie spotkanie, organizowane na terenie naszego Wydziału, podczas którego będziecie mieli możliwość przetestowania najnowszych  przedpremierowych produkcji VR.  Co więcej – w Wasze ręce oddamy również tytuły będące w trakcie  developmentu, dzięki czemu weźmiecie udział w faktycznej fazie testów,  a Wasze spostrzeżenia i uwagi będą mogły wpłynąć na ostateczny wygląd tych  produkcji.

Zainteresowanych zobaczeniem, jak od kuchni wygląda praca nad aplikacjami VR, zapraszamy 28 kwietnia 2022 (czwartek) w godzinach 18:00 – 20.00 na Wydział Humanistyczny AGH, ul. Gramatyka 8a do sali 328. W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w testowaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Do zobaczenia!

EduVR Lab WH AGH