pl Aa

Konferencje, Seminaria, Wykłady

Skąd się biorą dobre pomysły? – SOTECHLAB PRZY KSSIT WH AGH

Zapraszamy na kolejne spotkanie Laboratorium społeczno-technologicznego (SoTechLab) przy Katedrze Studiów nad Społeczeństwem i Technologią WH AGH pt. Skąd się biorą dobre pomysły?
🔹🔹🔹
Potocznie często przyjmuje się, że kreatywność to domena zarezerwowana dla genialnych osób, w której powstają wyłącznie przełomowe dzieła. A my przyjrzymy się kreatywności praktycznej, czyli temu jak powstają dobre, świeże i praktycznie użyteczne pomysły. Zaglądniemy do agencji kreatywnych, sal szkoleniowych i firm inżynierskich. Przypatrzymy się powstawaniu patentów, uczeniu się z niepowodzeń i prowadzeniu udanych spotkań kreatywnych. Zastanowimy się, co wspiera pojawianie się i rozwój pomysłów oraz jak podchodzą do tego organizacje, którym zależy, by pracujące tam zespoły miały dużo dobrych pomysłów. Będzie trochę wiedzy, masa historii i przykładów oraz ludzie, którzy zajmują się praktyczną kreatywnością na co dzień.
🔹🔹🔹
Zaproszone osoby:
🔹Agnieszka Chrząszcz (Centrum e-learningu AGH)
🔹Justyna Izydorczyk (Goodylabs, podcast „(O)błędne historie”)
🔹Grzegorz Kaplita (Motorola Solutions Systems)
🔹Jan Strycharz (hearts&heads, Warsztat Innowacji Społecznych)
Prowadzenie spotkania: dr Seweryn Rudnicki (KSSiT WH AGH, SoTechLab)
🔹🔹🔹
Data i godzina spotkania: 29.11. godz. 17:00-18:30
🔹🔹🔹
Spotkanie będzie nagrywane i po montażu udostępnione na kanale YouTube https://youtube.com/@kssitwhagh
🔹🔹🔹
Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Laboratorium Społeczno-Technologiczne (SoTechLab). Społeczny wymiar technologii” finansowanego w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu” Ministerstwa Edukacji i Nauki (SONP/SP/548668/2022).
https://sotechlab.agh.edu.pl/