Przeprowadzka do nowego budynku C7

Przekazujemy wiadomość od Dziekan Wydziału Humanistycznego, profesor Barbary Gąciarz:

Od 1 października 2022 rozpoczynamy pracę w nowej siedzibie Wydziału Humanistycznego AGH, w budynku C7.

Dla władz Wydziału, w szczególności dla mnie osobiście, to ogromna satysfakcja i radość ze spełnionej obietnicy. Kiedy po raz pierwszy zostawałam Dziekanem deklarowałam, że zrobimy co w naszej mocy, aby Wydział miał nowoczesną siedzibę. To nie było łatwe zadanie i wymagało sporo czasu. Dzięki życzliwości władz uczelni, Rektora Tadeusza Słomki oraz Rektora Jerzego Lisa, udało się osiągnąć to o czym marzyliśmy. Możemy w tych trudnych czasach cieszyć się z nowej siedziby, pięknych sal wykładowych, kompleksowo wyposażonych pokoi i estetycznego otoczenia.

Mam nadzieję, że imponujący, nowoczesny budynek w samym centrum kampusu uczelnianego to nie tylko wspaniałe sale dydaktyczne, laboratoria i poprawa warunków naszej pracy, ale też impuls do podejmowania nowych wyzwań i realizacji ambitnych planów na przyszłość. Jestem przekonana, że stanie się to przesłanką kolejnych sukcesów całej społeczności naszego Wydziału oraz wzrostu znaczenia nauk społecznych i humanistycznych w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, w uniwersytecie przyszłości.

W Nowym Roku Akademickim 2022/2023 życzę Państwu realizacji marzeń, planów, wielu sukcesów w pracy oraz zdrowia i szczęścia w życiu osobistym.

Dziekan Wydziału

Barbara Gąciarz