Praktyki, Staże, Oferty pracy

HSBC

HSBC Mentoring Programme dla Studentek Informatyki Społecznej

Zapraszamy do II edycji programu: Mentoring dla Studentek Informatyki Społecznej, AGH – HSBC
Mentoring będzie prowadzony przez pracowniczki i pracowników firmy HSBC i dotyczy szeroko pojętej pracy w IT (programowanie, cybersecurity, zarządzanie projektami IT, etc.). Do udziału zapraszamy studentki zarówno I jak i II stopnia wszystkich lat. By wziąć udział w programie, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i przesłać ją na adres Dr Joanny Pyrkosz-Pacyny – jpyrkosz@agh.edu.pl do 20 marca. Mentoring rozpocznie się na początku kwietnia i będzie prowadzony online do końca roku akademickiego. Zainteresowane mogą wybrać, czy program ma być realizowany w języku polskim czy też w angielskim. Zapraszamy do udziału.