Wywiady w północnej i zachodniej Polsce — zagraniczni uczeni

poniedziałek, 15 stycznia, 2018

Szanowni PT Studenci, głównie ale niekoniecznie z IV roku socjologii,

wraz z Pań o kilka lat starszym kolegą z WH AGH, panem doktorem Kamilem Łuczajem, prowadzić będziemy wkrótce badania dotyczące pracy i życia cudzoziemskich naukowców w Polsce.
Zrobimy 100 wywiadów z tymi naukowcami, i 20 wywiadów z ich współpracownikami, w tym zwierzchnikami.

Czy obecni PT Studenci i/lub PT Studentki IV roku socjologii (lub PT Studenci młodszych lat, ale z przygotowaniem metodologicznym) byliby zainteresowani pracą jako ankieterzy? Chodziłoby
o około 50 takich wywiadów. Będziemy mogli zapłacić 500 złotych za wywiad (samo nagranie — transkrypcja to jest zupełnie inna sprawa), ale wliczając w cenę dojazd i ewentualnie nocleg?
Trzeba by pojechać, między majem 2018 r. a styczniem 2019 r., w różne miejsca, w środkowej i zachodniej Polsce.

Będę wdzięczny za osobiste lub e-mailowe zgłoszenia.

Ukłony i pozdrowienia,

Janusz Mucha