wyniki pierwszej tury zapisów na fakultety i proseminaria

poniedziałek, 22 lutego, 2016

Po zalogowaniu na https://plan.agh.edu.pl/, wybraniu zakładki Personal Schedule, a następnie Search macie Państwo dostęp do swojego harmonogramu z uwzględnieniem właściwej grupy ćwiczeniowej oraz fakultetów / proseminariów, na które zostaliście Państwo zapisani. Polecam funkcję export iCaledar URL, dzięki której w Państwa osobistym kalendarzu elektronicznych możecie umieścić terminy, a ewentualne dodatkowe zajęcia (odrabianie, zaliczenia) będą aktualizować się automatycznie (w większości kalendarzy można oznaczyć opcję powiadamiania o takiej aktualizacji).

Proszę oczekiwać na maila z aplikacji UniTime z potwierdzeniem zapisu i graficzną prezentacją osobistego harmonogramu.

Osoby, które chcą dokonać zmiany w zapisie będą mogły to zrobić od godz. 12:00 w uzupełniającej turze zapisów, w trakcie której liczy się kolejność miejsc. Tura będzie trwała do odwołania.

Pozdrawiam,

Anna Kulpa