Świadczenia pomocy materialnej na rok akademicki 2016/2017

poniedziałek, 6 czerwca, 2016

Uprzejmie informuję , że w zakładce Studia-Pomoc socjalna są już dostępne informacje dotyczące świadczeń pomocy materialnej na rok akademicki 2016/2017, jak również obowiązujące wzory wniosków i niektórych oświadczeń. Osoby zainteresowane bardzo proszę o zapoznanie się z tymi dokumentami. Na razie obowiązuje obecny Regulamin, jeśli będą jakieś zmiany, będę Państwa informować na bieżąco (proszę śledzić tablicę ogłoszeń).

W razie pytań i wątpliwości proszę, jak zwykle, o kontakt: mailowy (loziakk@agh.edu.pl), telefoniczny (12-617-43-90) lub osobiście w Dziekanacie w godzinach dyżurów dla Studentów.

Informacje w sprawie przyznania miejsca w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH znajdą Państwo tutaj.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak