stypendia rektora za wysoką średnią ocen

wtorek, 3 października, 2017

Uprzejmie informuję, że zgodnie z pismem Pani Rektor wnioski o stypendium rektora za wysoką średnią ocen należy składać w Dziekanacie najpóźniej do 10 października br. (wtorek). Wniosek jest do pobrania tutaj (NIE składają Państwo elektronicznego wniosku):

wniosek o stypendium rektora

Bardzo proszę o zaznajomienie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi stypendium rektora, które znajdą Państwo w piśmie Pani Rektor prof. Anny Siwik:

pismo w sprawie stypendium rektora dla najlepszych studentów

Tabela z limitami i minimalnymi średnimi uprawniającymi do składania wniosku znajduje się tutaj:

limity DSS

Studenci, którzy ukończyli I stopień studiów poza AGH i mają średnią uprawniającą do złożenia wniosku, proszeni są o dołączenie do wniosku zaświadczenia z poprzedniej uczelni, podpisanego przez dziekana, o uzyskanej średniej ocen za ostatni rok studiów.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak