składanie wniosków o stypendium socjalne i specjalne na rok 2017/2018

czwartek, 8 czerwca, 2017

Uprzejmie informuję, że można już składać wnioski o stypendium socjalne i stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na nowy rok akademicki 2017/2018. Od 1 czerwca 2017, zgodnie z decyzją Pani Rektor, wszyscy studenci są zobowiązani do wypełnienia najpierw elektronicznego wniosku w systemie Wirtualna Uczelnia. Wnioski są dostępne na Państwa kontach. Wypełniony wniosek należy następnie wydrukować, podpisać i dostarczyć do Dziekanatu wraz z kompletem wymaganych dokumentów.

Z uwagi na to, iż od 26 lipca będę na urlopie, a Uczelnia jest w sierpniu nieczynna, bardzo proszę o jak najwcześniejsze, w miarę możliwości, dostarczenie kompletnej dokumentacji, najlepiej jeszcze w czerwcu lub w lipcu. Pozwoli to nam wszystkim na spokojne załatwienie sprawy i na ograniczenie niepotrzebnych kolejek, pośpiechu i stresu we wrześniu i w październiku.

Wykaz wymaganych dokumentów oraz wzory potrzebnych oświadczeń (mogą one ulec jeszcze niewielkim korektom) znajdą Państwo tutaj:

Wkrótce pojawią się one także na naszej stronie wydziałowej w zakładce Pomoc socjalna. W tej samej zakładce znajdą już Państwo plik z dodatkowymi informacjami, mającymi na celu ułatwienie Państwu całej procedury. Zachęcam do zapoznania się z nim:

Informacje na rok 2017-2018

W razie wątpliwości czy pytań zapraszam do kontaktu (osobiście, telefonicznie pod nr (12)617-43-90 lub mailowo na adres: loziakk@agh.edu.pl). Proszę również śledzić regularnie wydziałową e-tablicę ogłoszeń i zakładkę Pomoc socjalna na wydziałowej stronie.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do możliwie jak najwcześniejszego składania dokumentów, najlepiej jeszcze przed wakacjami.

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak