Seminaria i fakultety_tryb zapisu

środa, 7 września, 2016

Szanowni Państwo Studenci,
w nadchodzącym roku akademickim 2016/17 pierwsza tura zapisów na wykłady fakultatywne i seminaria licencjackie odbędzie się między 26 28* września (od godz. 9.30) a 2 października (do godz. 17.00). Będą Państwo korzystać z zapisów on-line (przez system UniTime https://plan.agh.edu.pl). Druga uzupełniająca tura rozpocznie się w dniu 3 października o 12:00 i potrwa do odwołania. Tabela wyboru fakultetów zostanie ogłoszona najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem semestru. Zestawienie seminariów znajduje się w sylabuskrk: dla studentów kulturoznawstwa, dla studentów socjologii.
Dla studentów III roku w odniesieniu do zapisów na seminaria istnieje możliwość wcześniejszego indywidualnego uzgodnienia z Promotorką/Promotorem chęci uczestniczenia w seminarium i zarezerwowania na nim miejsca. Jeśli ktoś z Państwa chciałby z takiej możliwości skorzystać, musi zgłosić się do Promotorki/Promotora najpóźniej 22 września do godz. 18.00. Pozytywna decyzja Promotorki/Promotora o przyjęciu na seminarium nie zwalnia Państwa z konieczności zapisania się na nie przez system UniTime, daje jednak gwarancję miejsca.
Ewa Migaczewska
Prodziekan ds. Kształcenia

EDYCJA: zmiana terminu zapisów z 26 na 28 września.