Rozdział miejsc w akademikach MS AGH

poniedziałek, 10 września, 2018

Uprzejmie przypominam, że 12 września (środa) mija ostateczny termin składania w systemie informatycznym elektronicznych wniosków o przyznanie miejsca z rezerwy Prorektora ds. Studenckich (ostatnia instancja odwoławcza) dla aktualnych studentów AGH studiów stacjonarnych I i II stopnia.

W tym samym dniu o godz. 12:00 mija ostateczny termin składania w systemie informatycznym deklaracji zakwaterowania lub rezygnacji z przyznanego miejsca. Zakwaterowanie w domu studenckim będzie możliwe wyłącznie po złożeniu deklaracji zakwaterowania.

Dla Studentów AGH przyjętych na pierwszy rok studiów I stopnia ostateczny termin składania elektronicznych wniosków w systemie informatycznym mija 26 września (środa).

Z pozdrowieniami,

Katarzyna Włodkowska-Łoziak