pl Aa

REKRUTACJA NA WYJAZDY W RAMACH WYMIANY ERASMUS+ – semestr letni 2021/2022

Szanowny Studencie,

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach programu Erasmus + w semestrze letnim 2021/2022. Zgłoszenia można składać do 15.10.2021, do dziekanatu WH p.23, w godzinach przyjmowania stron (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – 10:00-14:00, środa – dzień wewnętrzny, dziekanat nieczynny).

Rekrutacja ta nie dotyczy studentów I roku studiów licencjackich.

Szczegółowe informacje nt. procedury i uczelni partnerskich znajdują się na stronie Wydziału Humanistycznego, zakładka STUDENT -> https://wh.agh.edu.pl/nauka/wspolpraca-zagraniczna/#p3. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tam informacjami oraz tymi na stronie Działu Współpracy z Zagranicą (DWZ) AGH: http://www.erasmusplus.agh.edu.pl/erasmus-student/

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dr Anną Małecką (Koordynatorka programu na WH) amm@agh.edu.pl lub p. Agnieszką Baran (Dziekanat) – agbaran@agh.edu.pl.

UWAGA: ponieważ jest to rekrutacja uzupełniająca dla roku 2021/2022 (już są realizowane wyjazdy w semestrze zimowym 21/22 w wyniku rekrutacji, która miała miejsce w marcu 2021), limit niektórych uczelni partnerskich już został wyczerpany – przy wyborze uczelni partnerskiej, proszę upewnić się w dziekanacie, czy dana uczelnia dysponuje jeszcze wolnymi miejscami.

Dodatkowo, przy wyborze uczelni partnerskiej proszę o sprawdzenie terminu nominacji i podanie jej bezzwłocznie do dziekanatu – może się tak zdarzyć, że będzie potrzeba wysłania nominacji (przez dziekanat) zanim zostanie zakończony proces kwalifikacji na wyjazd, z uwagi właśnie na terminy przyjmowania nominacji przez uczelnie partnerskie.