pl Aa

REKRUTACJA NA WYJAZDY W RAMACH WYMIANY ERASMUS+ – rok akademicki 2022/2023

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy na studia w roku akademickim 2022/2023 oraz na praktyki w ramach programu Erasmus+. Zgłoszenia można składać od 28.03.2022 do 11.04.2022, do dziekanatu WH p.23, w godzinach przyjmowania stron.

Szczegółowe informacje nt. procedury i uczelni partnerskich znajdują się na stronie Wydziału Humanistycznego, zakładka STUDENT -> ERASMUS+ (w szczególności plik: Erasmus+_na_WH_AGH_-_zasady_rekrutacji).
Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tam informacjami oraz tymi na stronie Działu Współpracy z Zagranicą (DWZ) AGH.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z dr Anną Małecką (Koordynatorka programu Erasmus na WH) amm@agh.edu.pl lub p. Agnieszką Baran (Dziekanat) – agbaran@agh.edu.pl.

UWAGA:  przy wyborze uczelni partnerskiej proszę w szczególności zwrócić uwagę, czy oferta kursów dedykowana dla studentów wymiany koreluje z Waszym programem studiów na AGH. Proszę również o sprawdzenie na uczelni partnerskiej terminu nominacji i przesłanie go do dziekanatu – może się tak zdarzyć, że będzie potrzeba wysłania nominacji (przez dziekanat) zanim zostanie zakończony proces kwalifikacji na wyjazd.