Ogłoszenie oferty pracy przekazane od Pani Prodziekan dr Anny Małeckiej

piątek, 31 maja, 2019

Szanowni Państwo,
przekazuję informację od Pani Prodziekan dr Anny Małeckiej o ofercie pracy:

Pracownik obsługi klubu osiedlowego
Termin składania aplikacji: 07.06.2019 Typ oferty:Praca stała
Nazwa firmy
HENNIGER INVESTMENT S.A.
Branża firmy
rynek mieszkaniowy
Krótki opis firmy
W krakowskich Bronowicach, jako rodzinna firma Henniger Investment S.A. realizująca przedsięwzięcie deweloperskie w postaci powstającego od podstaw Osiedla Wizjonerów „Mieszkaj w Mieście”; tworzymy prawdopodobnie pierwszy w Polsce, zrealizowany w nowym budownictwie klub osiedlowy dla naszych mieszkańców.
Kategoria stanowiska
usługi
Miejsce pracy
Kraków
Zakres obowiązków
– dbanie o prawidłowe funkcjonowanie klubu w godzinach jego otwarcia,
– nadzór i obsługa wyposażenia klubu oraz elementów jego aranżacji (m.in. meble, sprzęt audio-video, gry, stół bilardowy, ściany przesuwne, monitoring),
– pomoc gościom klubu w korzystaniu z jego przestrzeni,
– animacja działań kulturalnych i prospołecznych,
– zaangażowanie w projekty realizowane w klubie (uczestnictwo w organizacji wydarzeń kulturalnych, animacyjnych i okolicznościowych),
W zależności od umiejętności i doświadczenia kandydatów, możliwość poszerzenia zakresu obowiązków o działania PRowe oraz reklamowe związane z działalnością klubu.
Wymagania
– wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
– znajomość w stopniu komunikatywnym przynajmniej jednego języka obcego (preferowany język angielski),
– wysoka kultura osobista
– znajomość i chęć rozwoju w obszarze zagadnień dotyczących współpracy i budowania relacji z lokalnym środowiskiem, diagnozy potrzeb kulturalnych i społecznych oraz związanych z partycypacją społeczną jak również działaniami o charakterze społeczno-kulturalnym.
Sposób aplikowania
Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: klub@mieszkajwmiescie.pl
Informacje dodatkowe
Na 320 metrach kwadratowych powierzchni wykończonej w nowoczesnym stylu charakteryzującym się atrakcyjnym designem, chcemy stworzyć miejsce przyjazne ludziom, pragnącym budować lokalną wspólnotę i integrować się, tworząc silne międzysąsiedzkie więzi co jest nie bez znaczenia przy stale postępującej oraz nasilającej się atomizacji naszego społeczeństwa.

W związku z tym, poszukujemy młodych, silnie zmotywowanych kandydatów/kandydatek, którzy podobnie jak my, czują i przeszkadza im to, że w dobie globalizacji sztuka bezpośredniej komunikacji zanika, zaś anonimowość stała się zmorą dużych miast. Szukamy osób, dla których integracja, również międzypokoleniowa jest ciekawym wyzwaniem, są kreatywne i chciałyby się rozwijać w obszarze animacji kulturalnej i społecznej.

Nasz klub osiedlowy będzie czynny przez 7 dni w tygodniu za wyjątkiem dni świątecznych takich jak: 24, 25, 26 i 31 grudnia oraz 1 stycznia oraz Wielkanoc. Poszukujemy 1-2 osób do pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy i możliwością uprzedniego dobierania godzin pracy w godzinach pomiędzy 10 a 23. W zależności od preferencji kandydata/kandydatki możliwe jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie bądź w oparciu od umowę B2B.

Rozpoczęcie pracy: czerwiec 2019.