Oferta pracy – Koordynator ds. Programów Międzynarodowych

poniedziałek, 15 lipca, 2019

Stowarzyszenie AFS Polska poszukuje pracownika ds. programów
międzynarodowych
AFS Polska Programy Międzykulturowe jest międzynarodową,
pozarządową organizacją non-profit, opartą na wolontariacie, której
głównym
celem jest tworzenie bardziej sprawiedliwego i pokojowego świata
poprzez edukację międzykulturową rozwijającą umiejętności
interpersonalne i kompetencje globalne (więcej na naszej stronie:
poland.afs.org [1]).
Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko pracownik ds. programów
Miejsce pracy: Kraków, ul. Rzeźnicza 4
Opis stanowiska:
– kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy i listowny z rodzinami
goszczącymi i wysyłającymi, placówkami oświatowymi i urzędami
– sporządzanie i dostarczanie podań do placówek
oświatowo-edukacyjnych
– załatwianie spraw formalnych związanych z uzyskiwaniem wiz oraz
legalizacją pobytu
– prowadzenie korespondencji z biurami partnerskimi na świecie

– prowadzenie procesów logistycznych związanych z pracą biura
– wykonywanie koniecznych prac administracyjno-biurowych
Wymagania:
– wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
– umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z rodzicami i
prowadzenia rozmów
– nienaganna dykcja
– znajomość pakietu Microsoft Office, obsługa poczty elektronicznej
– umiejętność sporządzania i redagowania oficjalnych pism
– nastawienie na realizację celów
– komunikatywny język angielski
Oferujemy:
umowa o pracę / umowa zlecenia – forma do uzgodnienia | 40 godz./tyg.
pracę na samodzielnym stanowisku z ogromnymi możliwościami realizacji
swoich pomysłów i wizji
Proces aplikacji:
– CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:
dorota.kuipers@afs.org
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie AFS
Programy międzykulturowe Polska w celu prowadzenia rekrutacji na
aplikowane przeze mnie stanowisko.”

DOROTA KUIPERS
Dyrektor Krajowy | National Director
AFS POLSKA PROGRAMY MIĘDZYKULTUROWE
ul. Rzeźnicza 4, 31-540 Kraków
Odwiedź naszą stronę internetową! [1]