Oferta pracy dla studentów w firmie Wawel (opublikowane w imieniu Pani Prodziekan dr Anny Małeckiej)

piątek, 1 kwietnia, 2016

Dołącz do projektu komunikacji Marki Wawel !

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Udział w projektach dotyczących aktywności konsumenckich marki Wawel
w internecie (w tym social media), prowadzenie komunikacjimailowej i telefonicznej
z konsumentami min. poprzez przygotowywanie odpowiedzi  na pytania i zgłoszenia, udział
w ocenie prac konkursowych orazprowadzenie spraw administracyjnych.

Wymagania:

Mile widziani studenci dwóch ostatnich lat kierunków związanych z marketingiem
i komunikacją. Łatwość poruszania się w obszarze Digital, dobry poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność,  umiejętność formułowaniu wypowiedzi mailowych.Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Praca w indywidualnie uzgodnionym harmonogramie godzinowym, na umowę zlecenie, możliwość rozwijania kompetencji w obszarze marketingu w młodym
i dynamicznym zespole, w renomowanej i stale rozwijającej się firmie, przy dłuższej współpracy istnieje możliwości rozwoju osobistego w dziale marketingu.

Firma Wawel SA to znany i ceniony lider branży cukierniczej w Polsce. Od ponad 100 lat produkujemy słodycze, które wyzwalają pozytywne uczucia. Tworząc nasze produkty kierujemy się hasłem „Wawel. Radość wyzwala”, gdyż wierzymy, że to właśnie słodycze poprawiają nastrój. Oferujemy blisko 150 produktów w 10 kategoriach. Jesteśmy twórcami takich kultowych marek jak Michałki, Malaga, Tiki Taki, Kasztanki czy Mieszanka Krakowska. Nasze produkty obecne są na pięciu kontynentach, w 40 krajach. Od 1998 roku jesteśmy spółką z powodzeniem notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@wawel.com.pl

WAWEL SA

W. Warneńczyka 14, 30-520 Kraków
tel. 12 25 42 159