Oferta pracy dla studenta/tki WH

wtorek, 7 lutego, 2017

Typ oferty

  • Praca w niepełnym wymiarze czasu/umowa-zlecenie – na okres 3 miesięcy

Data ważności oferty

  • 2017-02-13

Kategoria

  • Administracja/zarządzanie/media/marketing

Miejsce pracy

  • Kraków/praca dostosowana do trybu studiów

Stanowisko

  • Asystentka ds organizacyjno-marketingowych

Wymagania

  • Student lub absolwent wydzialu humanistycznego
  • Zdolnosci organizacyjne poparte doświadczeniem
  • Zainteresowania sztuką i kulturą
  • Znajomosc nowoczesnych mediów społecznościowych i technik komunikacji
  • Znajomosc nowoczesnych strategii marketingowych w małych firmach
  • Język angielski

Zakres obowiązków

  • Organizacja i przygotowanie logistyczne i techniczne warsztatów artystycznych, wernisaży, wyjazdów zagraniczncych
  • Określanie zapotrzebowania i zakupy materiałów plastycznych do zajęc
  • Obsługa www, portali społecznościowych, webinarów, youtube, etc. Wsparcie techniczne.
  • Obsługa wirtualnego biura
  • Mile widziana umiejętnosc robienia filmow

Sposób aplikowania

Krótki opis firmy

  • Iluminatornia to firma prowadząca alternatywą szkołę malarstwa dla dorosłych, organizująca plenery i zagraniczne podróże artystyczne.  Realizuje swoje cele w nowatorski sposób.

Informacje dodatkowe

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwa kontynuacja pracy po 3 miesiącach
  • Termin składania aplikacji do 2017-02-13