Ocena zajęć na WH – zaproszenie na spotkanie dla studentów.

czwartek, 7 kwietnia, 2016

Drodzy Państwo,

na naszym wydziale ruszyły prace nad udoskonaleniem istniejącego systemu oceny zajęć dydaktycznych przez studentów. Myślimy o usprawnieniu procesu oceny, tak by ułatwiał wyrażenie opinii na temat zajęć i łatwiejsze uwzględnienie jej w pracy osób prowadzących zajęcia i władz wydziału.

Stworzenie dobrego systemu jest jednak niemożliwe bez poznania Państwa opinii i doświadczeń – uczestników zajęć i odbiorców oferty dydaktycznej wydziału. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na poświęcone temu spotkanie w najbliższą środę (13.04) o godz. 18.45 w sali 21 (parter).

To spotkanie będzie bardzo ważnym krokiem w kierunku tworzenia rozwiązań, dzięki którym zajęcia na Wydziale Humanistycznym staną się przyjemniejsze, a jakość kształcenia wyższa. Chcemy poznać Państwa opinie i przemyślenia, jesteśmy też otwarci na współpracę przy projektowaniu i testowaniu nowych rozwiązań.

Pozdrawiamy,

Ewa Migaczewska