Obowiązkowe zajęcia z j. polskiego dla obcokrajowców

środa, 2 października, 2019

zapraszam do zapoznania się z informacjami ze SJO, dotyczącymi zajęć z j. polskiego dla obcokrajowców:

„Spotkanie organizacyjne mające na celu utworzenie grup odbędzie się 9 października o godzinie 19:30 w sali 314 budynku D11. Prosimy aby studenci zabrali ze sobą rozkłady zajęć.

Zgodnie z Uchwałą nr 57/2019 studenci obcokrajowcy mają obowiązek odbycia na pierwszych latach studiów: 2 semestrów po 60 godz. każdy w ramach I stopnia (za 5 ECTS) i 1 semestru 60-cio godzinnego w ramach studiów II stopnia (za 3 ECTS).

Zwolnienie z uczęszczania może nastąpić po wylegitymowaniu się certyfikatem B2 wystawionym po egzaminie z języka polskiego (o uznaniu dokumentów spoza listy zawartej w Uchwale decyduje kierownictwo SJO).”

Z pozdrowieniami
KP