pl Aa

Magazyn Deal – konkurs

Śledzisz najnowsze trendy w świecie biznesu, a tematyka ekonomiczna nie jest Ci obca? Chcesz przekazać swoje poglądy szerokiemu gronu odbiorców oraz zgarnąć punkty do stypendium? Podziel się swoją wiedzą i weź udział w konkursie Napisz do Deala no. 34.
Magazyn Deal jest uznanym w środowisku akademickim czasopismem studenckim o tematyce ekonomiczno-biznesowej, tworzonym i wydawanym przez członków SKN Inwestor. Dzięki wysokiemu poziomowi merytorycznemu i edytorskiemu zyskał rangę pisma ogólnopolskiego. Zawarte w nim artykuły pisane zarówno w języku polskim, jak i angielskim, mają za zadanie przybliżyć sytuację gospodarczą w kraju i na świecie. Partnerami projektu są liderzy na rynku finansowym, a sam magazyn trafia do ponad 30 tys. odbiorców w całej Polsce.
Konkurs Napisz do Deala no. 34 ma na celu wyłonienie najlepszych artykułów, które ukażą się w nowym wydaniu czasopisma. Jest skierowany do studentów z całego kraju, którzy pragną zaprezentować swoje poglądy szerokiemu gronu odbiorców. Uczestnicy konkursu mogą napisać na wybrany przez siebie temat z zakresu: Felieton, Warto wiedzieć, Twoje inwestycje, Makroekonomia czy Twoja kariera.
Wybrane artykuły zostaną opublikowane, zarówno w papierowej, jak i udostępnione za pomocą elektronicznej wersji czasopisma.
Twórcy najlepszych publikacji mogą liczyć na korzyści takie jak:
– punkty do stypendium za publikację w magazynie popularnonaukowym,
– zyskanie rozpoznawalności w środowisku biznesowym,
– poszerzenie grona odbiorców swoich badań,
– nowe doświadczenie w portfolio oraz cenny wpis do CV,
– nagrody rzeczowe dla autora najlepszego, okładkowego artykułu.
Chcesz współtworzyć z nami 34. edycję Magazynu Deal? Prześlij swój artykuł na adres mailowy: artykul@magazyndeal.pl. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 19 marca br.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i nie przegap swojej szansy na rozwój!
https://fb.me/e/2so0uRTFZ
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.magazyndeal.pl
Redakcja 34. edycji Magazyn Deal