Kongres DUCHOWO-GLOBALNIE-GENIALNIE – Zaproszenie

czwartek, 18 stycznia, 2018

przesyłamy informację dotyczącą wyjątkowego wydarzenia z prośbą o wsparcie w dotarciu do pracowników Uczelni, studentów kierunków podyplomowych oraz osób związanych z Uczelnią z zapowiedzią o KONGRESIE DUCHOWO-GLOBALNIE-GENIALNIE (25-26 stycznia 2018, ICE Kraków), którego pomysłodawcą jest ksiądz Jacek Wiosna Stryczek, Prezes Stowarzyszenia Wiosna (Szlachetna Paczka & Akademia Przyszłości).

Przewidzieliśmy dla Państwa zniżki do -20% na zakup biletów oraz interesujące gift packi od naszych partnerów.

Dochód ze sprzedaży biletów na kongres zostanie przekazany na rozwój SZLACHETNEJ PACZKI.

CO BEZ WĄTPIENIA DA PAŃSTWU KONGRES?

·    unikalne inspiracje nietuzinkowych ludzi, którzy zaryzykowali, porzucili ramy korporacyjnego życia i zaczęli realizować swoje pasje, osiągając sukces. Wśród nich Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w drifcie, która dla kariery sportowej rzuciła pracę menadżera w korporacji.

·    porywające wystąpienia znanych mówców motywacyjnych (m.in. Jaro Bieniecki – trener motywacyjny i twórca Runmagedonu), pokazujących jak przekraczać swoje ograniczenia, zmieniać swoje życie i zwiększać skuteczność

·    praktyczne wskazówki rekinów biznesu start-upowego, którzy w oparciu o swoje doświadczenia doradzą jak selekcjonować i rozwijać projekty o wysokim potencjale komercyjnym + pitching live + konkurs start-upów z nagrodami o łącznej wartości 500 000 złotych!

·    wyjątkowa „bomba inspiracji” na otwarcie nowego roku.

·   w programie przewidziane tematy to: motywacja: są przeszkody, nie ma barier – jak przekraczać kolejne granice; świadome zarządzanie ciałem + najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i biznesowego; raport trendów Natalii Hatalskiej: „Jak teraz żyją ludzie? Jak będą żyć w niedalekiej przyszłości?”; Nowoczesne technologie: jak teraz i w przyszłości będą zmieniać nasze życie i jak wykorzystywać ich potencjał już teraz.

W załączniku przesyłam szczegółową informację dotyczącą Kongresu oraz promocji biletowej.

kongres infopress

W razie pytań pozostaję do dyspozycji, raz jeszcze serdecznie zapraszając na nasz kongres.

Łączę wyrazy szacunku,

Maria Szajny