Konferencja „Tłumaczenia w XXI wieku. Teoria – Praktyka – Dydaktyka.”

poniedziałek, 21 marca, 2016

Zachęcam do zapoznania się z informacją dotyczącą Konferencji „Tłumaczenia w XXI wieku. Teoria – Praktyka – Dydaktyka.”

w imieniu Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW, Zakładu Literaturoznawstwa Transkulturowego, Koła naukowego Translatoria. Studia nad Przekładem mamy zaszczyt zaprosić Państwa na studencko-doktorancką konferencję naukową pod tytułem Tłumaczenia w XXI wieku. Teoria – Praktyka – Dydaktyka.

Będziemy zaszczyceni, mogąc gościć Państwa na naszym Uniwersytecie. Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się tutaj

Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozesłanie niniejszego zaproszenia do młodych badaczy zainteresowanych tematyką szeroko pojętego przekładu. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Agata Mikołajko