pl Aa

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Humanistycznym

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Humanistycznym odbędzie się w dniu 12 października 2021r., o godz. 9.00 w Auli Akademii Górniczo–Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (budynek A0, pierwsze piętro).

W Inauguracji w Auli weźmie udział Prorektor ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny, Władze Wydziału, Członkowie Kolegium Wydziału, przedstawiciele Pracowników Wydziału oraz JEDYNIE przedstawiciele Studentów pierwszego roku. Pozostałe osoby zapraszamy do śledzenia transmisji on-linie. Link do transmisji zostanie zamieszczony na stronie internetowej Wydziału (www.wh.agh.edu.pl). Link do transmisji on-line.

W tym dniu przewidziane są godziny dziekańskie od 9:00 do 12:00 TYLKO dla studentów pierwszych roczników.

Program uroczystości:

• Otwarcie uroczystości.
  • Wystąpienie Prorektora ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciecha Łużnego.
  • Wystąpienie Dziekan Wydziału Humanistycznego, dr hab. Barbary Gąciarz, prof. AGH.
  • Uroczysta immatrykulacja studentów.
  • Wystąpienie Przedstawicielki WRSS p. Małgorzaty Mikosz.
  • Wykład inauguracyjny dr hab. Jowity Guji, prof. AGH zatytułowany „Po co filozofom gogle VR? I vice versa…”.