Firma Tobea poszukuje kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

środa, 25 maja, 2016

Poniżej – oferta pracy skierowana głównie do studentów lub absolwentów socjologii.

Pozdrawiam,

AM

Tobea – firma rekrutacyjno-doradcza poszukuje kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
nr ref. TTHR
miejsce pracy: Kraków
dla międzynarodowej firmy outsourcingowej świadczącej usługi z zakresu profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży telefonicznej.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych w międzynarodowym środowisku. Złoży się na to przygotowanie i zamieszczanie ogłoszeń, pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem nieszablonowych działań oraz prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i wywiadów rekrutacyjnych.
Do pracy na stanowisku potrzebne będą:

• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji, najlepiej w obszarze sprzedaży i obsługi klienta,
  • wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie procesu rekrutacji w tym języku,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • gotowość do funkcjonowania i szybkiego reagowania w środowisku zmian.

Oferta:

• możliwość rozwoju oraz udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • swoboda w kreowaniu i wprowadzaniu w życie firmy własnych pomysłów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub B2B,
  • praca w międzynarodowym środowisku,

Zainteresowani proszeni są o przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@tobea.pl. W temacie maila należy wpisać nr ref. TTHR.