Dnia 6.06 odbył się na naszym Wydziale Dzień Otwarty

Dnia 6.06 odbył się na naszym Wydziale Dzień Otwarty, podczas wszyscy chętni do studiowania u nas mogli wziąć udział w warsztatach, w trakcie których przekonali się, na czym polega praca PR-owca, HR-owca, rzecznika prasowego, specjalisty ds. e-marketingu, czy medioznawcy. Mogli również poczuć akademicką atmosferę, poznać budynek Wydziału Humanistycznego oraz porozmawiać z obecnymi studentami, o tym jak naprawdę wyglądają u nas zajęcia. Warsztaty poprowadzili absolwenci naszego Wydziału (Bartosz Dembiński rzecznik AGH; Anna Jadwiga Orzech z Fundacji WOŚP; Maciej Myśliwec z WH AGH; Zyta Machnicka oraz Adriań Gamoń). Całość wydarzeń koordynowała Kinga Filipiak, studentka II roku socjologii na WH.