Diamenty AGH konkurs na najlepszą pracę dyplomową

wtorek, 3 października, 2017

Zachęcamy Autorów tegorocznych wybitnych  pac magisterskich, którzy złożyli egzamin dyplomowy w terminie, do zgłaszania swych kandydatur w konkursie „Diamenty AGH”.

Stowarzyszenie „Studenckie Towarzystwo Naukowe” oraz Akademia Górniczo-Hutnicza ogłaszają organizowany pod patronatem Rektora AGH XIX konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH”.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach:

• najlepsza praca teoretyczna,
  • najlepsza praca aplikacyjna.

Uczestnikami konkursu mogą być studenci AGH, którzy zdali egzamin dyplomowy magisterski w regulaminowym terminie. Laureaci otrzymają statuetki i medale oraz nagrody pieniężne. Prace należy składać w sekretariacie Stowarzyszenia do 30 października br.

Wyróżnione prace będą prezentowane na specjalnej wystawie w Bibliotece Głównej AGH. Wręczenie nagród i statuetek „Diamenty AGH” dla zwycięzców konkursu odbywa się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem dostępne są na stronie internetowej www.stn.agh.edu.pl.