pl Aa

Argos Multilingual – Languages in Action – wydarzenie i zaproszenie na płatny staż

Firma tłumaczeniowa o zasięgu globalnym, Argos Mulitlingual https://www.argosmultilingual.com/ pragnie zaprosić studentów ostatnich lat studiów uzupełniających do uczestnictwa w wydarzeniu Languages in Action, które fizycznie odbędzie się w dniach 7 – 8 czerwca w naszym biurze przy ul. Mogilskiej 100.

Młodzi i doświadczeni pracownicy firmy opowiedzą na czym polega ich praca i jak zaczynali swoją karierę w Argosie, gdyż nadrzędnym celem wydarzenia jest zaznajomienie studentów ze specyfiką pracy w kilku działach Argosu, a następnie zaproszenie ich na staż / płatne praktyki.

Program 7 czerwca będzie koncentrował się na dziale jakości (Language Quality) i zarządzania projektami (Project Management) natomiast 8 czerwca skoncentrujemy się na dziale Localization Engineering i DTP.

Zapraszamy wyłącznie osoby z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego gdyż jest to język, którym na co dzień posługujemy się w firmie Argos Multilingual.

Wszystkie prezentacje również będą przygotowane w j. angielskim.

Aby poznać szczegóły wydarzenia proszę o zaznajomienie się z programem (LIA-3rd-poster-and-brochures_2022 ), który dostępny jest również pod linkiem do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/529518415393713

Konieczna jest rejestracja – szczegóły widoczne w wydarzeniu FB oraz na wyżej dołączonym posterze.

Kontakt:
Luiza Szafrańska
Internal Trainer
luiza.szafranska@argosmultilingual.com
+48 505 164 642