3r. socjologii a fakultet „Innovation for engineers: design thinking and business model generation”

sobota, 20 lutego, 2016

Szanowni Państwo studenci 3r. socjologii,

Zwracam Państwa uwagę, że Państwa harmonogram zajęć na semestr letni w poniedziałek 17:10-18:40 umieszcza konwersatorium „Reklama i promocja” grupy 2. Oznacza to, że prowadzony przez dr Rudnickiego fakultet „Innovation for engineers: design thinking and business model generation”, który toczy się także w poniedziałek 17:10-18:40 mogą wybierać tylko studenci grupy 1. Proszę sprawdzić podział na grupy. Aplikacja UniTime w pierwszej turze zapisów przyjmie zgłoszenia studenta gr. 2 na fakultet dr Rudnickiego, ale na etapie przypisywania studentów do zajęć nie pozwoli na zapis na kursy, które toczą się w tym samym czasie. W turze uzupełniającej student będzie mógł oznaczyć zmianę grupy i dopiero wtedy będzie mógł wybrać fakultet dr Rudnickiego, jeśli będą wolne miejsca, ale zmiana grupy będzie skuteczna, jeśli student znajdzie inną osobę, która będzie zainteresowana zamianą. Proszę o ewentualny kontakt ze strony obojga studentów zainteresowanych zmianą grupy.

Pozdrawiam,

Anna Kulpa