Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Damiana Gałuszki

13 maja o godzinie 14.00 w sali im. Władysława Kwaśniewicza, na terenie Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej pana Damiana Gałuszki. Pan Damian Gałuszka jest absolwentem Wydziału Humanistycznego AGH, jak i również jego obecnym dydaktykiem.  Jest członkiem Katedry Technologii Informacyjnych i Mediów, a jego zainteresowania naukowe wiążą się z wirtualną rzeczywistością (VR) oraz grami komputerowymi.
Pracę doktorską pod tytułem „Rola gier cyfrowych w realizacji założeń pomyślnego starzenia się” napisał pod opieką promotorską profesora Janusza Muchy. Zrecenzowali ją dr hab. Jan Stasieńko z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz dr hab. Małgorzata Halicka, profesor Uniwersytetu w Białymstoku.
Praca Pana Damiana jest dostępna do wglądu w Bibliotece Jagiellońskiej.