Co Student studiów stacjonarnych wiedzieć powinien:

Przewodnik dla studentów

Status Studenta uzyskają Państwo 1 października 2015 - od tego dnia będziemy mogły poświadczać to odpowiednim dokumentem, otrzymają też wówczas Państwo legitymacje studenckie.

Indeksy będą wręczane podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016. O jej terminie zostaniecie Państwo poinformowani na stronie głównej naszego wydziału.

Na pierwszym roku studiów mogą się Państwo ubiegać o przyznanie miejsca w domu studenckim, stypendium socjalnego oraz stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych. Termin składania wniosków o stypendia upływa 19.09 - szczegółowe informacje, oraz wnioski dostępne są na naszej stronie w zakładce pomoc socjalna.

Dziekanat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych mieści się na ul. Gramatyka 8 a, na parterze – pokój 23. Godziny pracy dziekanatu są umieszczone na stronie wydziałowej w zakładce administracja wydziału

W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową:

mgr Jolanta Gapys, adres e-mail: jgapys@agh.edu.pl

mgr inż. Katarzyna Piwowar, adres e-mail kpiwowar@agh.edu.pl