Studenci WH jako młodzi uczeni

Nauka

Studenci WH AGH prowadzą aktywną działalność naukową przede wszystkim w obrębie Kół Naukowych. Władze oraz pracownicy Wydziału bardzo cenią sobie tę aktywność. W tym miejscu chcemy jednak zwrócić uwagę na "dorosłą" pracę naukową naszych studentów, polegającą na aktywnym udziale (z referatami lub posterami) w konferencjach naukowych, polskich i zagranicznych, oraz na publikacji książek, artykułów, rozdziałów w pracach zbiorowych, recenzji w czasopismach naukowych, które zostały przygotowane podczas studiów na podstawie prac zaliczeniowych, seminaryjnych, fragmentów prac dyplomowych lub całych tych prac. Dorobek publikowany jest dostępny w Bibliotece WH AGH* .

• Referaty

• Postery

• Książki

• Artykuły