Kurs Doskonalenia Dydaktycznego dla Pracowników i Doktorantów

Studium Podyplomowe

Wydział Humanistyczny AGH serdecznie zaprasza pracowników oraz doktorantów AGH na zajęcia organizowane w ramach Kurs Doskonalenia Dydaktycznego.

Ukończenie KDD pozwala wypełnić nałożony Zarządzeniem J.M.Rektora nr 33/2010 z dnia 25 sierpnia 2010 obowiązek doskonalenia dydaktycznego dla adiunktów (zatrudnionych po 2002), asystentów, lektorów, instruktorów a także doktorantów.

Kurs Doskonalenia Dydaktycznego dla pracowników AGH obejmuje 75 godzin dydaktycznych. Ramowy Plan Studiów znajduje się w załączniku. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2015 a zakończą w czerwcu 2016. Zajęcia odbywać się będą w piątki.

Moduł przeznaczony dla doktorantów AGH liczy 30 godzin zajęć.
ZAJĘCIA DLA DOKTORANTÓW ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W SEMESTRZE LETNIM 2016/2017 !!!

Słuchaczami KDD są osoby skierowane przez macierzysty Wydział.
Osoby formalnie skierowane na szkolenie zobowiązane są do wypełnienia i przesłania ankiety osobowej (do pobrania poniżej) na adres:  chromik@agh.edu.pl

hospitacje zajęć:

W trosce o Państwa czas, dnia 6.04.2011 uruchomiliśmy platformę internetową umożliwiającą zarejestrowanie się na wybrane przez Państwa  hospitacje koleżeńskie.

Od tej pory możliwa jest tylko i wyłącznie rejestracja internetowa.

W celu rejestracji podają Państwo jedynie swoje imię i nazwisko oraz wybierają odpowiedni dla państwa termin, zaznaczając znajdujące się przy tym terminie pole, potwierdzając operacje kliknięciem przycisku „zarejestruj”.

Swój wybór można sprawdzić na liście udostępnionej poniżej formularza.

Adres systemu:

www.wh.agh.edu.pl/modules/hospitacje

W razie kłopotów technicznych prosimy o kontakt na adres jarosław.krolewski@gmail.com.

sylabusy: