Wykład fakultatywny ERASMUS+ Virtual Exchange IMOOC European Refuge/es

czwartek, Styczeń 25, 2018

Gorąco zachęcamy naszych studentów do wzięcia udziału w wykładzie fakultatywnym ERASMUS+ Virtual Exchange IMOOC European Refuge/es.

Kurs trwa 10 tygodni – od 12 marca do 17 maja 2018. Data zamknięcia rejestracji: 19 lutego.

Jest to program, który pozwala przełamać bariery językowe. W przeciwieństwie do normalnych wykładów przedstawia perspektywę różnych naukowców z różnych stron świata, ale także reporterów, działaczy społecznych. Pokazuje sposoby radzenia sobie z/mówienia o uchodźcach w perspektywie społecznej, kulturowej i technologicznej. Mocno otwiera oczy, pozwala porozmawiać na trudne tematy z rówieśnikami oraz pozwala poznać inne kultury i zdobyć nowych znajomych, nawet z tak odległych stron jak Jemen.

Wszelkie pytania na temat kursu prosimy kierować do dr Marii Stojkow (stojkoff@gmail.com)