Nagroda im. Floriana Znanieckiego I stopnia dla Damiana Gałuszki!

niedziela, Czerwiec 11, 2017

Jest nam niezwykle miło poinformować, że absolwent Socjologii na naszym Wydziale mgr Damian Gałuszka otrzymał Nagrodę im. Floriana Znanieckiego I stopnia za pracę magisterską pt. „Gry wideo a problemy wychowawcze współczesnej rodziny – socjologiczna analiza potrzeb i oczekiwań wybranych rodzin wobec wiedzy i doświadczeń ekspertów z zakresu edukacji medialnej” napisaną pod kierunkiem prof. Janusza Muchy.

Nagroda została przyznana 10 czerwca podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w Warszawie.

Nagroda im. F. Znanieckiego przyznawana jest nieprzerwanie od 1992 roku. Przyznaje ją specjalne jury co roku wybierane podczas Walnego Zgromadzenia Delegatów PTS. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda, jaką otrzymać może w Polsce autor socjologicznej pracy magisterskiej. Otrzymanie nagrody I stopnia to pierwszy taki sukces absolwenta naszego Wydziału. Wcześniej – w roku 2012 – nagrodę im. F. Znanieckiego II stopnia otrzymał Kamil Łuczaj.

Serdeczne gratulacje dla Laureata! I dla Promotora!